Raieõiguse ja metsakinnistute ost

Tegeleme raieõiguse ja metsakinnistute ostuga eelkõige mandri-Eestis. Hinnapakkumise saamiseks on vajalik metsamajandamise kava, mille koostamisel saame vajadusel abiks olla. Samuti aitame vajadusel metsateatise hankimisel jms dokumentide vormistamisel.

Kuidas metsakinnistu või raieõiguse ostu-müügitehinguni jõuda?

– Võtke meiega ühendust, esmase hinnangu metsa väärtusele oskame anda ka telefoni teel või meilitsi, lõpliku hinnapakkumise puhul võib olla vajalik meie spetsialisti kohalkäik kinnistule. Hinnapakkumise teeme sortimendi ja metsateatise põhjal.

– Raietööde teostamiseks on vajalik metsamajandamise kava, seda sõltumata, kas müüte raieõigust või metsakinnistut. Metsamajandamise kava väljastavad metsakorraldusettevõtted, kus töötavad vastava litsentsiga spetsialistid ning kava kantakse metsaregistrisse.

– Raietöid ei või teostada ilma metsateatiseta. Metsateatist saab taotleda piirkondlikust keskkonnaametist. Metsateatis on aluseks hinnapakkumise koostamisel.

– Kui dokumentatsioon on korras ja meie pakutud hind sobib, lepime kokku arveldamise vormis ja teistes tehinguga seotud detailides.

-Raieteenus ja väljaveoteenus

Omame Ponsse metsatehnikat (harvester, forwarder)
Peame kinni metsanduse headest tavadest ja teeme endast kõik oleneva, et ümbritsevat loodust võimalikult vähe kahjustada.

Kasulikud lingid: